Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 01 6 Žaidimai kuriuos žaidžiu: kdice

Šiaip nesu žaidimų fanatas, ir neleidžiu savo gyvenimo žaisdamas. Bet kartais pašaudau monstrus paprastame, bet nuo to tik geresniame – crimsonland.  Taip pat “pastumdau” antrus Settlerius 10-os metinės, prisiminant jaunystę.

Taip pat kartais susėdam pažaisti stalo žaidimo RISK’ą. Ir gal prieš savaitę radau kdice, kuris panašus į RISK (arba į DiceWars). Užkabino. Vėl gi tai paprastas žaidimėlis, bet su gera idėja. Laimėjimui reikia užkariauti visas žemes, tam reikalinga strategija ir šiek tiek (o gal ir daug) sėkmės. Kad suprasti kas ir kaip vyksta, ir kodėl kartais duoda mažiau kauliukų, kada reikia nepulti, nors yra galimybė, ką mušti, o ko ne, reikia šiek tiek pasėdėti ir šiek tiek pralaimėti. Bet perprantama gan greitai.

Žaidimas yra flashinis ir nemokamas.

Download xbox games

Komentarai

 1. |

  O kur Riską žaidi? Išbandžiau keletą versijų, tiek internetinių, tiek ir off-line. Labiausiai patiko Microprose (beje, labai taikli kompanija, sugebanti kurti malonius žaidimus) kurtas Risk, kuris platinamas games.yahoo.com. Bet jis yra mokamas ir Windowsinis :-(

 2. |

  Jo Microprose kompanija yra gėris. Iš karto prisimenu tokius daug laiko suvalgiusius žaidimus, kaip Civilizacija, UFO serija, Transport tycoonas, kolonizacija, master of orion ir matyt daug kitų, kurių dabar neprisimenu.

  O RISK’ą žaidžiu offline, stalo versija, susirenkam būna pas ką nors namie, alus, čipsai ar pan. Ir dėliojam figūrėles, mėtom kauliukus vidurį stalo :) Smaguma

 3. |

  A nu taip, offline stalo versija pati geriausia :-) Tačiau gaila, kad taip pažaist gaunasi ganėtinai retai…

 4. |

  Na o man prie širdies Online žaidimai, tokie kaip pavyzdžiui Ceasary Online.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.