Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2012 02 27 Stylish Blogger Award 2012

Neatseku nuo ko tai prasidėjo, atrodo kad nuo Tomo iš Insaider.lt, bet netikėtai gavau ir aš Stilingiausio Blogerio Apdovanojimą iš tinklaraščio commonsense.lt, tereikėjo sudalyvauti bandyme pateikti užsakymą Čili Kaime. Ačiū Commonsensui, labai netikėta. Beje, kas dar jų neskaitot – rekomenduoju.

Šis apdovanojimas neturi nieko bendro su stilingumu, elegancija ar mada…. Apsidovanojimų vajus skirtas blogeriams pasikelti reitingus google, pasidalinti skaitytojų srautais ir šiaip susireikšminti.

www.commonsense.lt

O kadangi šio apdovanojimo negalima užlaikyti, o reikia tuoj pat pasidalinti su kitais, tai dalinuosi:

įDebesis – labiausiai nepriklausomas priklausomas tinklaraštis Lietuvoje. Rašo apie gan įdomius dalykus – debesis.

Vienastoks.com – kažkada rašė labai daug, o skaitė jį dar daugiau, dabar visko mažiau, tai net nežinau…

Remigijaus Šimašiaus blogas – labiau skaitau tai ką rašo Gpliuse, ir labiau patinka, nei nepatinka tai ką perskaitau. Galbūt artėjančiuose  man bus lengviau.

Martynas Žilionis – dažnai šiek tiek, o dar dažniau visiškai, nepritariu autoriaus nuomonei, bet nuomonė įdomi, argumentuota ir sklandi.

Radiocool.lt – vienas iš senųjų. Skaitau dažniausiai tik sekmadieniais.

Laukinės žąsys – apie maistą ir jo davimo vietas, šviežias Andriaus Užkalnio projektas. Nors gal šis projektas ir nenori būti vadinamas tinklaraščiu (blogu), bet man tai visiškai blogas.

Tags:

Komentarai

  1. |

    […] iš dalies, dar dažniau visiškai mano nuomonei nepritariantis Šilas įteikė stilingo tinklaraštininko apdovanojimą. Ačiū. Netikėta bet labai […]

  2. |

    Prasidėjo ne nuo manęs, bet dėkui už paminėjimą :)

Komentuok

You must be logged in to post a comment.