Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 11 9 Serveriai.lt toliau perka konkurentus

Seniau rašiau, kad nupirko evaizdas.net, taip pat žinau, kad po to nupirko dar kažkokį mažiuką, o dabar ir red.lt. Ar bent jau perėmė “Red.lt klientų svetainių palaikymą“. Ko nežinau, tai kiek klientų red.lt turėjo, sandėrio suma taip pat standartiškai neskelbiama. Reikės stebėti http://www.hostingas.lt/, gal bent pagal domenų skaičiau paaugimą maždaug matysis parėmimo apimtys.

Serveriai.lt standartiškai, perimtame hostinge siūlo 50% nuolaida nuo savo paslaugų kainų. Bet tai kiek supratau yra vistiek brangiau, negu siūlė red.lt. Gal pasiūlys geresnę kokybę? Nors nusiskundimu dėl serveriai.lt daugėja, ypač garsiai girdisi dėl įvairių atnaujinimų apie tai neįspėjus klientų.

Kas sekantis?

]]>

Komentarai

 1. |

  Tada belieka tikėtis, kad mano provider'io nenupirks, nes priekaištų jam neturiu :)

 2. |

  Red.lt buvo vieno žmogaus projektas su ~40 klientų. Pastaruoju metu serveris pradėjo durniuot, kad adminas, kuriam serverio priežiūra buvo labiau hobis nei darbas, nusprendė pats parduot viską serveriai.lt

  Jie iškart persikėlė klientus pas save, paliko teisę naudotis red.lt subdomenu ir aišku pakėlė kainą. Red.lt buvo 60 Lt metams, serveriai.lt su 50% nuolaida gaunas 90 Lt metams.

  O šiandien jų užprašiau, kad mano 5 tinklapius perkeltus iš red.lt sujungtų į vieną, tai jie užsiprašė po 49 Lt + PVM už kiekvieną. Aišku jiems geriau, kad aš už 6 talpinimus atskirai mokėčiau :) O jei noriu juos sujungt, tai turiu metų talpinimo sumą sumokėt – smagu…

 3. |

  Ačiū Karoli už smulkią info. Gal dar ir kaina, kurią sumokėjo IV žinai?

 4. |

  Atleisk, kad taip ilgai neatsakiau – kažkodėl co.comment nepranešė apie atsakymą.

  Ne, kainos nežinau – tokia info man nebuvo paviešinta. Tačiau žinau, kad red.lt savininkas buvo sąžiningas žmogus, kuriam labai nepatiko, kad jis negali pakankamai laiki skirti projektui, o dėl to kenčia klientai. Tai jis ir pardavė viską.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.