Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2008 12 3 Reklama: Nostradamo kapas

Knygynas ManoKnyga.lt jau pradėjo prekiauti nauja, lietuvių autorių parašyta knyga “Nostradamo kapas“. Knygą parašė Vilis Normanas ir Raimondas J. Nabus. Knygai jau dabar prognozuojamas tarptautinis pripažinimas, teisės į knygą jau parduotos vienai iš JAV leidyklų. Ar nebūtų smagu turėti pavyzdžiui Dan Brown Da Vinčio kodas populiarumo knygą, kurią parašė tautiečiai? Bet tai matyt priklauso ne tik nuo teisių pardavimo kažkam, bet ir nuo knygos turinio gerumo. O tai bus galima įvertinti tik perskaičius pačią knygą. Aš tai tikrai planuoju tai padaryti. 

Kol kas knygą Nostradamo kapas gali įsigyti tik OMNI ID kortelių savininkai (jiems su 15% nuolaida), bet jau nuo kitos savaitės tai galės padaryti visi norintys.

Tags:

Komentarai

  1. |

    Galvojau užsiprenumeruoti pagaliau Šilą, bet, kad reklaminį produktus,,

  2. |

    Ir tai sako tas, kuris apie jokius produktus iš vis niekada nerašo :)

  3. |

    knyga sukele tiek daug apmastimu it tiek daug emociju kad zodzias sunku nusakyt, sia knyga istikruju sunku skaityt nes griuva visos “tiesos” kokias zinojome o ignuorot tu pateikiamu faktu ir priskirt juos prie fantastikos tiesiog tas pats kaip apsimesti protiskai atsilikusiu zmogumi – nepakaltinamu ,o tai istikruju yra lengviau nei ziureti tiesai y akis .Nes lengviau tiketi protu suvokiamais dalykais negu atvirsciai. po sios knygos gyvenimas pasikeite, viskias kas turejo didziule prasme, tapo tokiais beverciais, kad net juokas ima.Uzvertes knyga pradejau isteriskai juoktis, lyg manyje butu ivykusi revoliucija kaip ir prancuzijoje taip ir mano galvoje po jos buvo mazyte sumaistis ,bet laikas sustato viska i savo vezes .Taip kaip pasikartoja metu laikai,taip pasikartos ir pats laikas,jis ir toliau eis ratu.Kaip vienoje geroje dainoje sakoma: “laikas – visagalis”

Komentuok

You must be logged in to post a comment.