Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 03 10 Pinga .LT domenai

Nuo šių metų kovo 13 dienos LT domenų registracija pasikeis. Ir atrodo į gerąją pusę.

Pirmas dalykas tai kaina. Jei šiuo metu oficiali kaina, kurios prašo Domregas yra 80 Lt, tai nuo kovo 13 d. kainuos 50 Lt. O taip pat priklausomai nuo įkuriamų domenų skaičiaus bus daromos nuolaidos, net iki 50%, tokių paslaugų teikėjams. Tai matyt tokiam vietiniam gigantui kaip Interneto vizija, kuri dabar jau užregistravusi daugiau kaip 9000 vardų, vieno domeno savikaina bus apie 25 lt. Visai gerai.

Taip pat dings, mano manymu truputi kvailas, dviejų simbolių domenų registravimo apribojimas. Nebebus saugomi vietovardžių ir asmenvardžių pavadinimai. Liks tik rezervuotų domenų sąrašas (Lietuvos pavadinimas įvairiom kalbom) ir “badwordu” sąrašas. Lengviau bus ir užmirštantiems laiku sumokėti už paslaugas, domeno vardas dar bus saugojamas vieną mėnesį po apmokėto laikotarpio pabaigos.

Tad jei galvojate apie savo domeno registravimą, geriau nelaukite, o tai atpigus iki 35 litų galutiniam vartotojui (spėju), daugelis bent kiek įdomesnių interneto vardų bus išpirkti.

]]>

Tags:

Komentarai

 1. |

  "Naikinami dviejų simbolių domenų įkūrimo apribojimai. Šiuo metu, norint įkurti dviejų simbolių domeną, tenka įrodyti teisę į tokį žymenį."

  O tai jau nebereikės įrodinėt? Ar čia seniau visai neįmanoma buvo sukurt?

 2. |

  Ankščiau, kiek man žinoma, paprasčiausias būdas užregistruoti dviejų simbolių domeną buvo, užregistruoti iš pradžių prekės ženklą “aa.lt”, o poto registruoti patį domeną. Dabar to nereikės, jei laisvas – registruoji.

 3. |

  .lt po 25lt/2,7=$9, kaip normalūs .com kaštuotų, o tai dabar 70lt už lt domain yra gryna nesamonė.

 4. |

  Pasiimi domeną papigiai, nemokamą hostingą ir rock and roll

 5. |

  Jei ieškote domeno, siūlau pasižvalgyti http://domains.add.lt
  Galima rasti stiprų, buvusio savininko nepratęstą, domeną ;)

Komentuok

You must be logged in to post a comment.