Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 01 23 Nuorodos, kurias varčiau

Nusprendžiau į savaitę, ar panašiai, įdėti nuorodas (vis norisi rašyti linkus), į naujienas ar šiaip įdomesnius dalykėlius, kuriuos aptinku ir kurie patraukė mano dėmesį.

Report: Google Doesn’t Renew Google.de, Site Goes Down
TechCrunch blogas (kaip ir daugelis kitų) rašo apie tai, kaip gigantas Google prarado domena google.de ir kuo tai baigėsi.

Download coffee (or at least its effect)
Kaip teigia ir pavadinimas, galima atsisiųsti kavos. Nu nevisai kavos, bet garsų kurie turėtų suteikti panašų efektą, kaip ir kavos puodelis. Aš pats nesu kavos maniakas, tada palyginti negaliu. Bet idėja linksma ir originali.

Install and run Ubuntu without disturbing Windows
Toks populiariai parašytas manual’as, kaip suinstaliuoti vieną iš paskutiniu metu populiarėjančių Linux atmainų Ubuntu. Norintiems pabandyti kas tai tokio ir ar įmanoma gyventi be Windows. Neskaidant kietojo disko, be jokių boot kompaktų ir nesugadintas Windows OS.

Download of the Day: DeltaCopy (Windows)
Nemokamos atsarginių kopijų darymo programėlės aprašymas. Rekomenduoju paskaityti ir komentarus, yra nuorodų į galbūt geresnes alternatyvas ir pan. O darytis atsargines kopijas būtina, nes mūsų kietieji diskas yra linkę nustipti, anksčiau ar vėliau, o informacijos juose turime.

Lietuvos blogerių konferencija 2007
Gal kas dar išvis nematėt. Tai blogas pašvęstas blogerių konferencijai. Jau publikuota nemažai būsimų pranešėjų, atsirado rėmėjų. Su įdomumu stebiu ir laukiu naujienų.

Nauja WordPress versija: WordPress 2.1 “Ella”
Turbūt ne naujiena ir daug kas apie tai rašė, tiek Lietuviškai tiek ne, bet nuorodos neduoti negalėjau. Matyt geriausias, paprasčiausias ir populiariausias bloginimo variklis. 
Beje, jei žiūrėsit ‘Kas naujo’ atidžiai, pamatysite, kad yra minimas ponas Domas Mituzas, kaip patvarkęs jiems reikalus su MySQL. Šaunuolis Domas.

Geek to Live: 6 ways to find reusable media
Ir vėl lifehakeris su patarimais. Šį  kartą apie tai, kaip rasti “copyright’iais” neapsaugotos medios, pvz. foto nuotraukos, savo blogui, puslapio dizainui, skrajutei ir t.t.). Šeši tikrai naudingi ir efektyvus būdai.

Tags:

Komentuok

You must be logged in to post a comment.