Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 02 17 Nemokama 25 GB failų saugykla

Dar viena nemokama failų saugykla, su nemažai papildomų galimybių tokių kaip: failų dalijimasis ir hostingas, MP3 failų streamingas (nežinau kaip lietuviškai) ir kas labiausiai mane užkabino, tai atsarginių kopijų darymas su sinchronizavimo galimybe. Nu ir aišku 25 GB. Bet, nemokamoje versijoje yra 1 GB per mėnesį siuntimo apribojimas, ir failo dydis nedidesnis kaip 25 MB. Aišku galima pasirinkti kainuojančią versiją (nuo 12 litų per mėnesį, kas tikrai nėra daug), kur šie apribojimai visai kiti.
Taip pat galima atsiųsti programinę įrangą, kuri leidžia patogiau tvarkyti siunčiamus failus.

Nepatiko tai, kad darant atsargines kopijas nėra jų archyvavimo ir archyvo apsaugojimo slaptažodžiu galimybės. Nors atsarginių kopijų darymas yra gėris ir būtinybė, jei turi informacijos kurios praradimas “skaudėtų”, bet aš asmeniškai nenoriu, kad man svarbūs dokumentai, nuotraukos ir t.t. kažkur būtų “plain textu” – visiems prieinamos.

Bet jei jūs ieškote internetinės failų saugyklos su tikslu turėti atsargines kopijas, dalintis failais ir media, tai pažiūrėkit ir į Streamload MediaMax.

]]>

Komentarai

  1. |

    http://www.blogas.lt Is my lovely, and here's some video for my lovely site ! > <a href=http://free3xmovies.com/movies/blowjob/index.php?id=1752> that's it !!!! !</a> <

  2. |

    Naujas muzikos klubas

  3. |

    shsh

Komentuok

You must be logged in to post a comment.