Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 03 6 Microsoft paduotas į teismą po FBI įsilaužimo

Toks vienas JAV pilietis Michael Crooker 2004 metais buvo areštuotas už bandymą parduoti kokį tai šautuvėlį. Jo personalinis kompiuteris buvo paimtas kaip įkaltis, bet policija nesugebėjo prieiti prie ten esančių failų. Tad nuspręsta kreiptis į FTB (Federalinis tyrimu biuras, FBI), kurie matyt be didesnio vargo apėjo saugumo priemones.

Ir ką jie rado? Ogi video, kur Michaelis su savo drauge užsiiminėja maloniais dalykais, medicininius įrašus, įrodymus, kad buvo naršyta po pornografinius puslapius, šeimos nuotraukas ir pan.

Bet įdomumas tame, kad M.Crookeris nesusitaikė, o padavė Microsoft‘ą į teismą, teigdamas, kad savo naršyklėje Internet Explorer nustatė trinti visą naršymo istoriją (history) ir sausainukus (cookies) kas 5 dienas, taip pat naudojo visas operacinėje sistemoje esančias saugumo priemones.  Todėl, dabar jis siekia 200‘000 JAV dolerių iš Microsoft‘o nes nebuvo užtikrintas saugumas. Aišku, jis galėjo nusipirkti ir kitų informacijos saugumą užtikrinančių priemonių, bet jį papirko Microsoft tvirtinimai, kad OS esančių priemonių pilnai užtenka apsaugoti nuo neautorizuoto priėjimo.


InformationWeek

]]>

Tags:

Komentarai

  1. |

    naivuoliai tie amerikiečiai :)

  2. |

    nu su jų teismais negali žinoti, dar žiūrėk patenkins, ir dar kokia baudą poros milijonų sutartinų vienetų įpaišys už melaginga reklamą :)

Komentuok

You must be logged in to post a comment.