Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2009 04 22 Man reikia tai perskaityti

ineedtoreadAr pas jus gyvenime laiko krizė? Kai darbų atrodo daugiau nei laiko paroje? Kai svarbius darbus užgožia dar svarbesni, o šiuos ypatingai svarbūs? O dar Google RSS Readeris vis išspjauna kažką įdomaus, bet ilgo, kažką atsiunčia draugai, ką norisi paskaityti vėlai vakare, besimerkiančiom akim? Jei taip, tai aš jus suprantu.

Kažkada seniau rašiau apie įvairius įrankius, padedančius neužmiršti įdomių tekstų. Šiuo metu radau ir pradėjau nautoti dar vieną, tad skubu su jumis pasidalinti. Privalumai, nieko nereikia diegti, teoriškai tinka visoms naršyklėms, naudotis paprasta kaip 2×2=2.

Paslauga vadinasi I Need to Read This, ir teprašo vienkartinės paprastos registracijos, po kurios duos du mygtukus, kuriuos tereikia įsimesti į adresyno juostą. Vienas iš jų įtraukia puslapį į „reikia paskaitinėti“ sąrašą, kitą naudojam kai turim laiko ir jis ištraukia kažkurį iš išsaugotų puslapių. Labai patogu.

mygtukai

Jei bandėte FireFox skiepą Read It Later, tai veikimas labai panašus, tik, kaip jau minėjau, tinka visoms naršyklės ir nereikia nieko diegti.

I Need to Read This

Tags:

Komentarai

 1. |

  2×2=2? Tu čia specialiai?

 2. |

  Taip, kad pabrėžti paprastumą :)

 3. |

  Ar aš teisingai supratau, tai yra skirta puslapių, o ne RSS įrašų žymėjimui?

 4. |

  Taip, tai yra bet kokio puslapio žymėjimui ateities skaitymui. RSS įrašą tiesiogiai nepavyks, teks aplankyti įrašą autoriaus puslapyje ir tada pasižymėti, arba pasinaudoti RSS readerio teikiamais žymėjimo būdais.

 5. |

  […] Skaičiau ir žymėjausi: apie namų tinklaraščiui ieškojimą, apie spartos kainą, apie nereikalingai sudėtingą šriftų Linux diegimą, apie prarają tarp įrangos gamintojų ir jos pardavėjų, apie tikrąją priklausomybę nuo televizijos, apie naują būdą žymėtis skaitinius. […]

 6. |

  Ačiū ;)

 7. |

  Patiko. Dėkui.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.