Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2008 09 17 Maisto fotografavimas padeda mesti svorį

 

 

Perskaičius įrašo pavadinimą, matyt pirma mintis kuri šauna į galvą yra “kas čia per nesąmonė?”. Man irgi taip buvo. Bet va mokslininkai iš kokio tai universiteto atliko tyrimą. Surinko 43 žmonės, kurie turėjo tikslą atsikratyti perteklinių kilogramų, ir liepė jiems fotografuoti viską ką planuoja valgyti. Vėliau tie 43 bandomieji triušiai pripažino, kad fotografavimas skatino juos ieškoti sveikesnių maisto alternatyvų suvartojimui. ale nori nenori skiri daugiau dėmesio tam ką valgysi, prieš pat valgį. O ir fotografavimo procesas aiškiai ir ryškiai demonstruodavo nesveiką maistą.

 

Jooo. Kaip ir aišku. Renkiesi daržoves ir meti svorį. Bet man atrodo nelogiška. Va pasiimu sumuštinį BigMac ir galiu fotografuoti iki nukritimo, bet nuo to tik dar labiau aš jo norėsiu, ir jau tikrai tai manęs nevers pasirinkti kokių nors mikrobangėje tušintų morkų.

* Fotografija paimta iš pragarovirtuvės neatsiklausus.  (vienintelis žinomas man foto įrenginys turintis patiekalų fotografavimo funkciją)

]]>

Komentarai

 1. |

  Įtariu, kad man tas fotkinimas irgi nepadės :)

 2. |

  Aš irgi nesuprantu. Yra kažkokia svetainė (adresą pamiršau), kurioje dedamos nuotraukos, palyginant produktą (dažniausiai maisto) reklamoje ir tikrovėje. Tai tie tikroviški atrodo mažumėlę suzmekę ir apvytę, bet jei tai mėsainis, tai vistiek beprotiškai skiriasi seilės. :) Neįsivaizduoju, kaip galima nenorėti nesveiko maisto vien dėl to, kad jį nufotografuoji.

 3. |

  vienastoks: šis gal būt adresas http://www.thewvsr.com/adsvsreality.htm

 4. |

  Aš irgi nelabai suprantu, kaip maisto fotografavimas prisideda prie svorio metimo. Tipo visi nesveikumai tik nuotraukose pasimato, ar kaip:)?

 5. |

  einu užkąsti :)

Komentuok

You must be logged in to post a comment.