Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2009 09 22 Kur pietauti Vilniuje?

Atsimenu, prieš porą metų klausiau kur galima Vilniuje dienos metu pavalgyti, kad nebūtų baisiai brangu, kad ne šiukšlynas ir pan. Šiandien toks klausimas nebeaktualus, mat atsirado tam dedikuotų puslapių. Mano žiniomis, pietų paslaptimis dalijasi šie:

Dienospietus.lt – bent kol kas ne itin daug vietų, spėju tik tos kurios skelbia savo dienos pietus internete, bet už tat su žemėlapiu.
Kaspietums.lt – vietų gausa irgi nepasižymi, bet yra ne tik pietums skirtos vietos. Be Vilniaus, dar ir Kaunas ir Klaipėda užkabinti.
Kurpietauti.lt – trijų autorių tinklaraštis su pietų vietų aprašymais. Subjektyvu, bet labai informatyvu. Navigacija kuo toliau tuo labiau kiš koją šio puslapio naudingumui. RSS jie slepią, bet aš radau: Kas norit –prenumeruojam.

Ir paskutinis, bet pats geriausias, pietų valgymo vietų žvaigždė žmonėms su kainos prioritetu:

Kompotas.lt – labai nemažai valgyklų ir panašaus tipo valgymo vietų, su nuotraukomis, aprašymais, darbuotojų interviu ir t.t. Puslapio architektūra ir navigacija, bent jau mane su Chrome naršykle, žiauriai užknisa. Bet juk ne grožio, patogumo, skonio ir estetikos tame puslapyje ieškoma. Visomis prasmėmis :)

Ir beje, jei nenorit jokių netikėtumu maiste, kainose, aplinkoje ir kitame, visada galite pasirinkti artimiausia McDonaldą, ten visada viskas stabiliai gerai. :)

Gal žinot dar puslapių skirtų paįvairint mūsų duoną kasdieninę?

Tags:

Komentarai

 1. |

  o daug makdonaldų, kad būtų galima rinktis “artimiausią” ? :)

  o kompotas.lt, imho, ne dienos pietų pasirinkimo gidas, o bandymas aprašyti tai, ko greitai neliks — sovietmečio valgyklų.

 2. |

  […] apžvalgų ir katalogų. Ežiukas pristato kompotą, o Šilas papildo sąrašą dar keliomis pigaus pilvo poreikių patenkinimo svetainėmis. Kadangi miškuose dar pilna grybų, tai verta paskubėti išbandyti visus receptus su šiomis […]

 3. |

  Rokai, Vilniuje net 5 mcdonaldai :)

Komentuok

You must be logged in to post a comment.