Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2008 06 24 Keli blogOUT Ačiū

prisidėjo ar nesugadino šios Šventės, bet kelis noriu išskirti:Ačiū Andriui, be tavęs nieko ir nebūtų, ir didele didele dalimi visi dalyviai turi jausti dėkingi tau. Lauksim kvietimų ir kitais metais. Ačiū Rimvydui,  už tai, kad nepalikai manęs laukti keleto ilgų valandų stotyje, o pavalgydinai, pagirdei, parodei dalelytę Šiaulių ir sėkmingai išsiuntei tolimesnei kelionei.Ačiū žmogui, kurio žmogiškas tiesumas man paliko didelį įspūdį. O pats didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ Dovilei ir Džiugui. Ačiū už kiekvieną valandą praleista kartu, jos buvo nerealios. Man šis BlogOUT’as buvo toks geras tik jūsų dėka. Abu esate ypatingi, ačiū jums.p.s ačiū nepaminėtiems Goglei, forūmui, sėklidėlei, deprasacijai ir dar šimtams naujų definicijų ar teorijų :)]]>

Komentarai

 1. |

  Man kaip tai nebūdinga taip labai gražiai ir maloniai dėkoti, tai gal tuo ir neužsiimsiu. Tiesiog. Buvo žiauriai smagu kartu ir labai džiaugiuosi važiavusi su jumis abiem.
  O taksistas, žiūriu, tave rimtai sukrėtė ;) Man tiesiog įstrigo jo pasiūlymas arogantiškai moteriškei pasislinkti arba lipti lauk. Ir rezultate buvo labai linksma, kas tikriausiai buvo aišku iš sunkiai valdomo žvengimo viename mikroautobuso šone ;) Turbūt skirtumas tame, kad tu tai priėmei kaip jo nenorėjimą palikti trijulės laukti velniai žino kada atvažiuosiančio kito transporto, o aš kaip jo norą užsidirbti 10-čia litų daugiau. Anyway, nuorodą tai tu sugalvojai pats ;)

 2. |

  Ką čia, tai dėkui tau ;)

 3. |

  Jo, užmiršau pagrindiniam žmogui padėkot. Šilai, tu pats nuostabiausias – ačiū tau :)

  Dovile: koks skirtumas ko taksistas norėjo, negriauk mano rožinės svajonės apie Teisingą žmogų :)
  O kas dėl tikrai "rimtai sukrėtė", tai buvo Goglė.

 4. |

  OK, negriaunu :) Mes jam tikriausiai patikome. Ypač tu. Ir ypač, kai pradėjai kalbėti tarmiškai. Įrodymas – muzikos įjungimas po tavo paprašymo ;)
  Goglė, man rodos, visiems dar gerą pusmetį vaidensis :)) Nes nu visi dalyvavę pastatė ausis ir priminti apie ką bajeris niekam nereikėjo :))

 5. |

  Gogle, sėklidėlė valdo :)))

  Nėra už ką, kitą kartą būsi Šiauliuos prasinešk, dar ekskursijų, alaus, picų bus :) Tikiuosi nesunku į stotį kelią buvo rasti ;))

 6. |

  Tikrai nesunku, su tokiai aiškiais nurodymais ir negalėjo būti sunku.

  O dėl traukinio buvai teisus – "medinukas"

 7. |

  Na nebūtina iš manęs taip atvirai tyčiotis :> c'mon, visiems juk pasitaiko :D

 8. |

  Tai niekas ir nesityčioja, tikrai. Paprasčiausiai tokia gerai crazy nuotaika buvo ir tokie įvairūs žodelyčiai verčia isteriškai kikenti, be jokių blogų minčių.

 9. |

  Laba diena/rytas/vakaras visiems.
  Esu vienas iš tų, kurie tylomis stebi LT blog'ų evoliuciją. Pats nerašau. Skaitau (RSS) nemažai jų jau senokai.
  Ir štai kokia mintis ima pirštis (che, geras žodis). Stebint dažnėjantį blog'erių bendravimą ir susirašinėjimą "komentuose", susidaro įspūdis, kad bepropaguodami blog'inę bendravimo kultūrą ir ją skatindami, jūs palengva virstate socialinio tinklo atmaina su tokiems tinklams būdingais atributais.
  T. y. susiburia ribota grupė žmonių, kuriuos sieja tam tikri daugiau ar mažiau apibrėžti interesai. Jie bendrauja tarpusavyje ir pašaliniam, netgi blog'eriui, į jų ratą patekti turėtų būt sudėtinga – juk taip save pozicionuojate (95 proc. blog'ų – šlamštas, o mes atstovaujam "elitą"). Dalį savo bendravimo jie viešina, tačiau egzistuoja ir tik jiems žinomi dalykai, apie kuriuos jie kartais užsimena, tačiau "pašaliečiams", tiek blogeriams, tiek eiliniams skaitytojams, esmės nepaaiškina ("tu žinai brolau, čia mes kai ką žinom, bet tau nesakysim"). Palaipsniui juos ima sieti ir būtų tarpusavio "gyvų" bendravimų patirtys, jiems vieniems suprantami "bajeriai", jiems vieniems įdomūs prisiminimai ir pan. Galiausiai viešojoje erdvėje imama grožėtis savimi – kokie mes "faini"… protingi… gražūs… kaip super mes bendraujam… kaip mes laiką praleidom "jėgovai"…
  STOP.
  O kas lieka skaitytojui?
  ___Blog'erių savireklama ir narcicizmas palaispniui ima užgošti jų blog'uose išsakomas mintis___
  Tas pačias mintis, kurios kadaise pritraukė skaitytojus, kurios buvo įdomios NE TIK jų bendruomenei.
  Sutinku, kad minėto pobūdžio įrašų blog'uose nėra daug, tačiau tendencija akivaizdi.
  Nebesinori skaityti dėl dviejų priežasčių :
  1. Nebeįdomus turinys (kas su kuo ir kaip alų gėrė aš galiu išgirst ir ne internete);
  2. Atskirties įtvirtinimas. Apie tai plačiau. Jūs patys kuriate ją – esame MES, blog'eriai, ir yra JIE, skaitytojai. Tuo tarpu bent jau mane blog'ai kadaise sužavėjo tuo, kad juos ėmė rašyti kažkas iš MŪSŲ – a la mergina/vaikinas iš gretimo namo, savas, artimas, nors ir nepažįstamas žmogus). Tai buvo fantastiška alternatyva pinigų žiniasklaidai.
  ***
  Tikiuosi, nesugadinau visų Jūsų nuotaikų po to išliaupsintojo BlogOut'o su jo dviem (che-che) pranešimais ir naktinėm šėlionėm. Jūs tikrai įdomūs ir turintys ką pasakyt :) žmonės. Tik nesužvaigždėkite, a? Kaip tos LT popscenos "žvaigždės" (joms net laikraščiai leidžiami, kad vienos apie kitas paskaitytų gandus).
  ***
  Žinoma, galit atsakyt paprastai… nepatinka – neskaityk.
  ***
  Atsiprašau, jei ką mano mintys įžeidė. Geriau jau laikykit jas akstinu diskusijai nei priekaištais.
  ***
  …unsubscribe that one, unsubscribe another one..?
  ***
  *Nordic*
  P.S.
  Sukurta per pietų pertrauką.
  Kūrybos metu joks darbas nenukentėjo.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.