Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 02 2 Kaip išjungti Snap Previews?

Nežinau kodėl, bet pas kolegą scorps pamatęs tokį dalyką, nusprendžiau įsidiegti ir pas save bloge. Tas dalykas, tai, kad su pelės kursorium užvedus ant nuorodos pasirodo (iššoka) to puslapio sumažintas vaizdelis.
 
Taip vadinamas SNAP, ši paslauga nemokama ir kiekvienas panorėjęs gali ją įsidiegti pas save puslapyje, paprasčiausiai nukopijavęs į savo puslapį tris kodo eilutes. Plinta tai nerealiu greičiu, ir vis daugiau mano lankomų puslapių tai įsidiegia.

Pvz. profesionalus internetinių technologijų blogas Techcrunch. Ir būtent bevartydamas Techcrunch naujienas pastebėjau, kad tie Snap mane užknisa. Blaško dėmesį, labai jau panašu į reklamą ir uždengia didelę dalį skaitomo turinio.

Tad pirmas darbas kurį padariau, tai išvaliau savo blogą nuo šio “užkrato”. Antras darbelis, tai paieškojau ar įmanoma, kad aš pats kaip nors galėčiau nematyti šių “Snap Preview Anywhere” jokiame mano lankomame puslapyje. Pasirodo įmanoma ir labai paprastai. Tereikia apsilankyti paslaugos teikėjo puslapyje ir paspausti ‘Click here’, kad deaktyvuoti šią paslaugą. Norint vėl įsijungti tereikia vėl apsilankyti tame pačiame puslapyje arba išsivalyti naršyklės ‘sausainukus’ (cookies).

]]>

Komentuok

You must be logged in to post a comment.