Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2008 12 29 Kaip aš knygų leidyklą gelbėjau

Kai futurismic.com aptikau įrašą, kad labai smulki leidykla Apex Book Company patėko į bėdą, kaip ir populiaru šiais laikais į finansinę bėdą, nusprendžiau pasidomėti giliau. Ir radau, Apex leidykla tikrai labai smulki, išleidusi keliolika knygų ir leidžianti web žurnalą „Apex Online“. 

Kaip jie patys rašo savo tinklaraštyje, tikslas surinkti 2500 JAV dolerių per dvi savaitės. Nežinau, kaip jums, bet man atrodo žiauriai maža suma, kaip kompanijai tikrai maža. Per dvi dienas surinko 353 dolerius, siūlo įvairius prizus perkantiems, prašo turinčius daugiau pinigų šiek tiek jų išleisti prasmingai ir nusipirkti gerą knygą, neturinčiu lyšno pinigo, prašo apie juos prašyti savo tinklaraštyje ar pan. 

Atsiliepimai apie jų išleistas knygas, pagrinde mokslinė-fantastika, tikrai neblogi, ir viena knyga  mane užkabino. Bet kaina visai nepatiko. 35$ daugoka, net ir pripratus pirkti knygas Lietuvoje. Bet dar yra vienas skirtumas nuo tėvynės, ir kitų leidyklų. Apex Book visas savo knygas leidžia ir elektroniniame formate, o kainos e-knygų tokios, kokias aš įsivaizduoju yra teisingos e-knygai – 3,74 USD (apie 10 litų). 

Tai buvo lūžio taškas apsisprendime ir įsigijau dvi:

Įsigijimas užtruko 3 minutes: apsisprendžiau, įsidėjau į krepšelį, sumokėjau per PayPal 7.48$, atsisiunčiau. Patogumas, tai kad man, kaip knygas skaitančiam su Sony Reader, leido pasirinkti atitinkamą .lrf formatą. Iš viso gal 10 skirtingų formatų, skirtingiems skaitytuvams.

Tags: ,

Komentarai

  1. |

    […] ne tik rašome, mes stengiamės pagelbėti ir kitiems rašantiems. Nesvarbu, kad skiria pusė Žemės rutulio. Gaila, kad kartais tie mūsų raštai […]

Komentuok

You must be logged in to post a comment.