Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2008 11 25 Ką radau įdomaus – 2008 11 25

Čia pirmas mano bandymas dėti tai ką radau įdomaus, su trumpu komentaru arba be jo. Daugelis dalykų eina iš mano Google Reader srauto, pažymėto kaip Shared, kas buvo gan palankiai įvertina mano pažįstamų, tad nusprendžiau dėti ir čia.

Tags: ,

Komentarai

 1. |

  del verskis – idomu, bet pvz zoospektras.lt ir fructusartis.lt yra tos imones senesni darbai, dabar idomumo delei paskambinau i verskis pasidometi – pasirodo viskas paprasciau – tai anksciau darytos el.parduotuves, nes paciam verskis.lt dar tik 1 savaite, bet kaip pasake jau per si trumpa laikotarpi turi kelis klientus.

  jeigu kalbeti apie verskis.lt ideja – man ji atrodo visai idomiai, nes jeigu vykdyciau prekyba ir noreciau isbandyti interneto platybes – geriau imti sita netu pirkti kazka uz 10.000Lt [nors gal jei vykdyciau galvociau ir kitaip, net nezinau]…

  del logistikos gerai pastebeta… bet is kitos puses jie duoda tik platforma ir uz prekiu bukle ir logistika neatsako – palieka tai klientui, kuris gali siusti per DPD ar kita siuntu tarnyba… irgi logiska… nuomojant kamera bms’e man nesiule poto sumontuoti mano video :)))

  :)

  einu toliau paskaityti bloga :)

Komentuok

You must be logged in to post a comment.