Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 05 26 ieskok.lt vs klase.lt?

Nesupratau, ar čia aš kažką praleidau ar blogosfera miega (akmenukas į internetas_LT daržą, kažkaip iš jo tikiuosi tokių naujienų), bet šiandien laikraštyje L.T. (žinau, žinau ne pats vertingiausias skaitalas, bet sėdint kaimiškam lauko tualete skaitai tai kas yra :) ) radau štai tokį skelbimą:

Portalas www.ieskok.lt pristato naują pristato naują projektą, skirtą Lietuvos studentams!Esi studentas? Tuomet šis projektas sukurtas būtent Tau. Sunku sugaudyti visus bendrakursius? Tuomet užregistruok savo grupę naujoje svetainėje www.grupe.ieskok.lt ir naudokis jos teikiamomis paslaugomis Tau ir Tavo grupės draugams. Čia rasi viską, ko reikia: grupės sąrašą, forumą (kuria galėsi diskutuoti su savo bendrakursiais), įvairiausių švenčių kalendorių, bylų ir nuotraukų skyrių (talpa neribojama) ir dar daugelį kitų punktų, padėsiančių Tau studijuoti ir ne tik. Tad nedelsk, užsiregistruok ir būk su visais kartu! Svetainė www.grupė.ieskok.lt – tai Tavo laisvalaikis, studijos bei pramogos. Būk šauniausias studentas kartu su mumis! Iškilus klausimams kreipkis el. pašto adresu: www.ieskok.lt (ne, nesuklydau perspausdindamas el. pašto adreso jis taip ir nurodytas www.ieskok.lt :) ).

Kažkada atsimenu ieskok.lt buvo populiarus, gal netgi populiariausias pažinčių portalas, bet atsirado pazintys.lt, draugas.lt, one.lt pasikeitė, ir ieskok.lt, matyt, nesuspėjo su laiku ir pralaimėjo ar pralaiminėja konkurencinę kovą. O dabar štai nauja paslauga. Matyt laiku, nes kai klase.lt įvedė ten kažkokį pasą, girdėjau labai daug nusiskundimų apie negalėjimą prisijungti ir pan. Bet kodėl, padarė tik grupiokams, studentams? Ar sunku buvo kartu ir klasiokams, moksleiviams? Vis daugiau interneto vartotojų pritrauktų.

Ech, gaila kad aš jau nebe moksleivis-studentas :)

]]>

Komentarai

  1. |

    Internetas_LT atostogauja

  2. |

    ilgokai, ar ne per gerai? :)

    baltai pavydžiu…

Komentuok

You must be logged in to post a comment.