Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 01 30 Google muzikos topas

Tik šiandien sužinojau, kad yra TOP’as muzikos, kurią klauso Google Talk naudotojai. Gtalk turi galimybę užsidėti norimą statusą, taip pat ir “Show current music track”. Tai va pagal šią informaciją (aišku jei vartotojas duoda sutikimą pažymėdamas reikiamoje vietoje) sudarytas šis Google muzikos topas.
 Galima rūšiuoti pagal stilių ir pagal šalį (Lietuvos sąraše nėra).   

Tags:

Komentarai

 1. |

  Gaila, kad nerodo, pagal kokį kiekį Google Talk vartotojų išrenkami tie topai, būtų įdomu sužinot..

 2. |

  Lietuva IT sferoje gerokai veluoja, o kadangi musu labai mazai, todel nenuostabu kad nerodo.

  Redagavo Interjeras 2007-01-31 19:01

 3. |

  Nu nesutikčiau kad šį atvejį galima priskirti "Lietuva IT sferoje veluoja" kategorijai :)

  Gal mūsų permažai ir per mažai statistikos google topams sudaryti? Ir aš pats, net nebuvau uždėjęs varnelės, Gtalk nustatymuose, ant “Share music listening history with Google Music Trends”. Tad ką aš klausau pas Google nepateko.

  Nors aš, turbūt, ir klausau kitokia muzika, nei yra "populiari" šiais laikais :)

 4. |

  omeny turejau, kad veluojam isisavinti naujoves, nes tik labai nedidele dalis apie tai zino, iesko. Daugumai yra gmail ir viskas, o ka jau kalbeti apie spreadsheets, ar AdWords naudojima. net tie patys dirbantyd IT sferoje, o ypac web dizaine mazai domisi web kurimo tendencijomis, o kai prakalbi apie web2.0 tai isplecia akis kaip kakodami. Na as cia dagiau neissiplesiu.

  mano isvada: veluoja, nes mazaikas domisi ir propoguoja arba isviso nesupranta naujoviu teikiamu galimybiu, todel dar daug kas pas mus veikia senais principais….

  o kas del muzikos, tie kurie klauso masine lietuviska produkcija mazai ir naudojasi internetu: email, mirc ir delfi, na dar koks one.lt

  Redagavo Interjeras 2007-02-01 10:43

Komentuok

You must be logged in to post a comment.