Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2008 09 12 Google Chrome pradeda nepatikti

Chrome jau pradeda nepatikti. Aš galiu kentėti, kai neveikia kai kurie scriptukai puslapiuose, šiek tiek pernešu kai kraunant embed youtubes filmuką jis sugalvoja užstabdyti, kantriai laukiu addonų palaikymo, laisvai galiu kentėti, kad korektiškai neveikia blogas.lt naujo įrašo įdėjimas ir panašiai. Bet kai pačiame man Googles produkte, šiuo atveju tai Google Groups siūlo atsisiųsti FF ar IE jei noriu redaguoti puslapį, tai man labai stipriai nepatinka.

Gal nereikėjo skubėti taip su išleidimu šios naršyklės? Tikiu, po mėnesio ar dviejų situacija bus stipriai pasikeitusi. ]]>

Tags:

Komentarai

 1. |

  Nesu tikras ir aš, kad mėnesį iškentėsiu su Chrome. Su ja neįmanoma pirkti eBay (reikalauja IE arba Firefox). Jei apie tokius dalykus nepagalvota, tai naršyklė išleista „ant juoko“. :(

 2. |

  Taigi čia tik pagerinta alpha versija :)
  Google išleido dviratį, o visi keikia, kad nėra motociklo galimybių (tipo:va tai š.dinas motociklas, kaip jie taip!!!)
  Baikit hėbra :)
  Džiaukis reikėtų, nes MS su IE 8b2 vietoj motociklo su lopšiu išleido traukinį :))

 3. |

  Apie kokią dar „Google Chrome“ gal „Google Chrome Beta“, tai ko pats nediegi windows/linux alpha/beta versijų ir ant jų nerėki, kad va noriu stabilumo ir t.t. iš tos versijos…?
  Bus pats laikas suprasti, kad Google nėra visagalis. Gi jis neturi 1 mln., (kompanijoje dirbančių) programuotojų resursų.

 4. |

  Gmail'as dar dabar beta. Ir kas?
  Beta dažnai reiškia ne programos stadiją, o atsakomybės atsikratymą.

 5. |

  Tai bene vieninteliai Google produktai turi beta versijas tai Gmail ir Chrome. O tai kodėl tada pasakyk neturi Google paieška, užrašinė, RSS srautų skaitytuvas ir t.t.?

  Gmail'as turi bėdų dėl ajax'inių sprendimų įgyvendinimų, neveikia norm., su opera ir t.t. Argi tai ir nėra būtent dėl to beta? Manai jis jau viskas – stabilus? Pagrįsk jeigu jau taip teigi.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.