Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2008 09 9 Google baneriai RSS sraute

Google AdSense arb FeedBuner (Google accounto vis tiek reikės, bet patogiau jei jau leidžiate savo srautą per šią tarnybą). Ir kas yra labai gerai rodo lietuvišką reklamą, o ne anglišką ar viešuosius skelbimus. Tad visiems turintiems daugiau RSS prenumeratorių rekomenduoju įsidėti mėnesiui ar panašiai ir pažiūrėti efektyvumą. Bent jau kai rodė lietuvišką reklamą puslapiuose, tai labai pasiteisino ir atnešė vieną kitą gražią kapeiką. Tie kas bijo kaip sureaguos skaitytojai, tai nebijokit :) Jūs kuriat gerą ir įdomų turinį, ir kas galėtų pykti, kad norit užsidirbti alui ar dar kam nors. Ir dar, Googlas reklamas rodo susijusias su turiniu, tai neretas atvejis kai tai būna naudinga skaitytojui, toks savotiškas ReadMore mygtukas.  Ir tai tikrai nėra milijoną kartų matyta, visuose puslpiuose matyta, ir visiems nusibodusi Dlight, Omnitel, Eset ar panašiai.Sėkmės eksperimentuose. ]]>

Tags:

Komentarai

 1. |

  Manai, skaitytojai nesumuš pagavę?

 2. |

  Pranešk kada nors, kiek pelno iš to gausi ;)

 3. |

  Šilai, aš principingai neatsisakysiu tavo blogo prenumeratos, bet per trijų mėnesių bandomąjį laikotarpį turi mane sudominti kuriuo nors iš baneriuose pateikiamų skelbimų.
  O jei susifailinsi, primušiu.

 4. |

  2vienastoks: Aš juk ne apie save rašiau, manęs niekas gi neprenumeruoja. Čia labiau būtent tavo ar Dovilės RSS srautui taikytina. Man tai tik pabandyti ar veikia ir kaip veikia buvo įdomu. Aš lauksiu, kada svetainėse rodys banerius normaliai.

  2Mantas: pelno negausiu, tikslo tokio nėra šiam blogui.

  2Dovilė: mažas bandomasis laikotarpis, per tiek laiko gali ne tik skelbimo nesulaukti, bet ir posto šiame bloge :)

 5. |

  O kaip AdSense užsiregistruot? Jie mane kaku siunčia, sako nepalaiko lietuvių kalbos :(

Komentuok

You must be logged in to post a comment.