Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2009 09 8 Gmail temos: naujienos

Praėjusių metų pabaigoje atsiradusios Gmail temos, šiandien pasipildė dar dvejomis: Turf ir High Score. Pirmoji pilna sodrios žalios, su žolytėmis ir tikrai ryški ir aiški, antroji labai jau spalvota ir primena „pristavkių“ laikus ir jų flagmaną Super Mario Bothers žaidimą.

Man patikusi naujiena – atsitiktinės temos rodymas, t.y. kiekvieną kartą prisijungus Gmail pasitinka vis kitoks. Deja, nors ir labai norėčiau, nurodyti, temas kurių nerodyti arba nurodyti atsitikinai parenkamas, negalima. Dėl to tenka kartais kentėti labai jau šlykštų savo paties inboxą.

Dar viena naujovė – Gmail dabar leidžia ir pačiam susikurti savo temą. Tiksliau – nusispalvoti norimom spalvom. Nei įsikelti kokį paveiksliuką ar įsikelti kitų sukurtas temas negalima. Gaila ir keista. Beveik metai praėjo kai jau galima keisti Gmail išvaizdą, o pajudėta į priekį labai mažai.

O kokia tema jūs pagyvynat savo Gmail? Aš arba Random, arba Classic, jei dievas Randomas paveda :)

Komentarai

 1. |

  pagyvinčiau. bet pasidaręs paštą per gmail su savo domeno vardu (o! daug naudingos info kaip tai padaryti radau čia!), neberandu temų.

 2. |

  Pas mane gyvenime temos ten nekeistos, vis tiek užeinu ne daugiau kaip kartą per mėnesį, o griausmapaukščiui temos nerūpi.

 3. |

  Rokai, gal įsijungė lietuviška sąsaja gmail’o? Ten lyg tai dar nėra temų (settings -> themes)

 4. |

  Visa laika naudojau cold shower dabar pabandysiu Turf.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.