Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2009 07 3 Evernote užrašinėmis jau galima dalintis

Kaip diena, taip gera naujiena, mano naudojamos tarnybos sukrutu ir pradėjo diegti atnaujinimus, kurių visi seniai prašė ir laukė. Šiandien tai Evernote tarnyba, kuri man pakeitė bemirštantį Google Notebook, kurio vienas iš pliusų buvo, ir ko trūko Evernote, tai  galimybė dalintis (share) užrašinėmis su kitais, kartu jas koreguoti, žymėtis, komentuoti. Evernote to neturėjo, bet dabar tas traukinys pajudėjo ir įdiegta sharinimosi pirmoji fazė, kuri leidžia savo užrašines parodyti ir kitiems.

Pasirinkus Share reikia pasirinkti ar rodyti visiems ar tik  konkretiems asmenims. Deja tik Premium vartotojai gali leisti savo užrašines redaguoti ar pildyti kitiems, nemokamas versijai vartotojai gali pateikti tik read-only savo užrašinių versijas. Testavimui sukūriau vieną tokią. Visai smagu, žinant Evernote “karpymo” galimybes, pažymėjimo patogumą, integracija su telefonais,  spėju, kad tuoj atsiras viešų užrašinių, kurias vertės prenumeruoti RSS. O jei dar įdiegs komentavimo galimybę…

Kol kas visus dalijimosi nustatymus galima tvarkyti tik prisijungus per web sąsają, kas nėra taip jau ypatingai malonu, jei jau esu įsidiegęs gabalą programinės įrangos. Kūrėjai žada kad greit jau bus galimybė dalintis užrašutėmis ir kompiuterio programoje ir per mobilų telefoną ir visur kitur kur yra Evernote.

Smulkesnė info su video apie atnaujinimus Evernote tinklaraštyje.

Tags: , ,

Komentuok

You must be logged in to post a comment.