Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 04 28 Estai – fašistai?

Pasirodo Rusija ne tik ambasadorius/garbės konsulus atšaukt iš Estijos nori, bet ir Rusijos blogeriai-interneto vartotojai imasi priemonių ir vis dažniau pavyksta pas juos aptinku štai tokių “kabančių prospektų”
]]>

Komentarai

 1. |

  Mielai pas save pasitalpinčiau analogišką, tik su supjaustyta statūla, bei Rusijos vėliava. Rusai parodė ką geriausiai moka – šikti ir apšikti. Būtent ką jie ir bandė padaryt Taline. Labai džiaugiuosi, kad gerb. prezidentas mūsų vardu išreiškė paramą Estijai.Redagavo Pawka 2007-04-29 10:57

 2. |

  Šikniai blemba! Įsivaizduojat jei mūsų šalį pradėtų daužyti ir siaubti visokie skustagalviai, treninguoti šikniai :\ Parama Estams..

 3. |

  As matau dar ne visi supranta kas už ką kovojo.
  Tai estų skustagalviai ir skinai kėlė riaušes prieš protestuojančius rusus, kuriems kario statula simbolizuoja jų senelius kovojusius prieš fašizmą.

 4. |

  Puikiai suprantam kas ir kaip. Kažkodėl nei viename spaudos šaltinyje kolkas nemačiau, jog būtų minimi Estijos nacionalistai, provokavę riaušias. Estams išvis tik švęst reikia, panaikinus dar vieną komunizmo simbolį. O kad ir būtų Estų nacionalistai kurstę riaušes, Maskvai vistiek nederėtų kištis į nesavo reikalus.

 5. |

  Jei nereiktu kistis maskvai, kai dalis jų tautos gyvena estijoje ir kencia nuo ispuolių, kodėl tada reiktu kistis lietuvos blogeriams su neadekvaciais pasiulymais?

  Isvis, pasiskaityk ,ką raso blgeriai is estijos, zmones kuriuos cenzuruoja už tiesa, o ne bet kokiu atveju antirusiskai nusistaciusi lietuvos ziniasklaida.

 6. |

  Analogiskai elgtumeisi, jei Airijoje taip pasielgtu su lietuviais. Ar gertum guineso alui ir airiska viski? Abejoju. As irgi ne.

 7. |

  Kur tu matai Lietuvos (beje, rašoma iš didžiosios raidės) blogerių kišimą? Tai tik nuomonės išreiškimas. O tuo tarpu Maskva grąsina ekonominėmis sankcijomis, bei bando šmeižti prieš visą ES. Ar tai normalu?

Komentuok

You must be logged in to post a comment.