Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2009 09 17 El. parduotuvė – blk.lt

Nors puikiai žinau kad geriausias, visomis prasmėmis, el. knygynas yra manoknyga.lt, bet neseniai savo patirtį praturtinau pirkdamas ir blk.lt. Užsakymas, apmokėjimas ir pristatymas, kaip ir viskas ok, neblogai. Bet išlupęs knygas nustebau pamatęs ryškų lipduką su kaina, beje kitokia nei mokėjau. Nu bet ką tas lipdukas. Matyt tiesiai iš knygyno siunčia, nulupau ir įsimečiau knygą  į krepšiuką, kurį visur tampausi, kad užėjus atpratimo kančiom turėčiau kuo mintis užimti.

Bet pasirodo ir tai dar ne viskas, kadangi siųsta iš knygyno, tai knygoje yra ir apsaugos nuo vagysčių priemonė, elektromagnetinis lipdukas ar kaip jis ten vadinasi. Jo dėka, nesumokėjus bandant išeiti iš knygyno, pradeda cypti ir mirksėti stulpai prie durų. Knyga perkant, kasininkė jas apdoroja ir cypimo išvengiama. O aš juk knygų knygyne nepirkau, aš pirkau internetu. Tai spėkit, kas vyko maximoje, statoile kai aš sugalvoju pas juos apsilankyt? Teisingai, apturėjau malonų pokalbį su už apsauga atsakingais darbuotojais. Maloniausias iš jų buvo BIG prekybos centre kai išėjau iš Vagos knygyno, su knyga kuri ir yra kalta dėl šlykščių garsų.

Jau geriau ir toliau skaitysiu el. knygas savo Sony Readeryje.

Tags: ,

Komentarai

 1. |

  Net nepagalvotum, kad taip gali atsitikti, kiek vargo dėl kažkieno neapdairumo.. :)

 2. |

  Visuomet perku is blk.lt ir esu labai patenkintas.Kainas galima nusiimti paciam, juk ir maximoje visos prekes yra su lipdukais, kurie – drisciau pasakyti, sunkiai nusiima.
  Galiu pasiteirauti Jusu – ka Jus veikiate su internete pirkta knyga BIG Vagos knygyne?
  Perkant internetu kurjeris Jums knyga atveza i namus, o Jus ja pasiimate ir einate i parduotuve apsipirkti? :) :) :)

 3. |

  Zygma:
  Dėl lipdukų sutinku.
  Dėl knygos, tai skaitomą knygą, jei formatas leidžia, aš nešiojuosi su savim kur beeičiau. Todėl ir į statoilą ir į Vagos knygyną aš ėjau su ja. Ir cypiantys vartai ir pikti apsauginiai man tikrai nepatinka, priežastis to – irgi.
  O priežastimi aš įvardinu blk.lt knygyno neapsižiūrėjimą.

 4. |

  nu jooo, čia tai gražiai padaryta..

Komentuok

You must be logged in to post a comment.