Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 12 10 DocSyncer, būdas praplėsti Google docs galimybes

Jei naudojate Google docs tarnybą greičiausiai pastebėjote, kad nėra galimybės sinchronizuoti Microsoft Ofiso ir Google docs dokumentų. Kadangi naudoju abu, tai labai nudžiugau radęs naujieną apie DocSyncer tarnybą, kuri pagal aprašymą būtent tam ir skirta. Nieko nelaukęs nubėgau užsiregistravau. Nors skelbiasi, kad tai beta versija ir tik su pakvietimais, bet įvedus savo emailą pradiniame puslapyje, jau po poros valandų, tą pakvietimą gavau. Viskas padaryti gražiai ir paprastai. Prisijungi, atsisiunti programėlę ir ji automatiškai susiunčia dokumentus į Google docs. Kas nepatiko ir kodėl kol kas šios tarnybos paslaugomis nesinaudosiu:

Nėra pilnai susiderinę su Google, mat leidžiant DocSyncer susijunkti su GoogleDocs, Googlas įspėja, kad prisijungimas nėra sertifikuotas.

Antra, nėra nustatymų ką sinchronizuoti, programa siunčia visus rastus Microsoft ofiso dokumentus. Pas mane jų virš 4 gb (9 metai darbo), ir tikrai aš nenoriu, kad jie visi atsigultų Google docs. Ko norėčiau, tai galimybės nurodyti direktoriją ar direktorijas, kurių failus sinchronizuotų ir nedaugiau.

Gal tai dar yra išdirbinėjama? Kaip ne kaip beta. Lauksiu…

Tags:

Komentarai

  1. |

    Varyk su openofisu http://extensions.services.openoffice.org/project/ooo2gd
    padorus sinchronaizeris visks veikia.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.