Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 04 16 Dar vienas atiduodamas X-box

Microsoft Lietuva” ir naujienų vartai eSecurity.lt siekdami atkreipti kompiuterių vartotojų dėmesį į saugaus darbo
kompiuteriu problematiką bei sprendimo būdus, skelbia geriausio straipsnio IT tema konkursą. Geriausių straipsnių autoriams bus įteikti puikūs prizai.

Turi minčių?! Neleisk jų vėjais, parašyk straipsnį tau aktualia IT saugumo tema – laimėk X-BOX 360 Core System!

Gal būt, turi originalių minčių, kurios padės tau ir tavo draugams būti saugesniais elektroninėje erdvėje, naudoji saugų būdą perduoti duomenis internetu, o gal tiesiog turi tvirtų argumentų, kodėl vienas antivirusinis produktas yra geresnis už kitą, ar kodėl tavo naudojama operacinė sistema yra saugesnė už kitas, tavo pažįstamas nukentėjo naudodamas nelegalią programinę įrangą – parašyk straipsnį ir siųsk jį mums!

Straipsnius vertins eSecurity.lt skaitytojai ir speciali IT specialistų komisija. Kad nebūtų nuskriaustų, straipsniai bus vertinami mėgėjų ir profesionalų kategorijose. Geriausio straipsnio autoriui iš mėgėjų grupės bus įteiktas prizas – “Windows Vista Home Premium” operacinė sistema bei “Encarta” enciklopedija, o iš profesionalų – “Office 2007 Standard” ir “Encarta”. Iš visų straipsnių bus išrinktas geriausias, kurio autoriui bus įteiktas pagrindinis konkurso prizas – “X-BOX 360 Core System” žaidimų kompiuteris kartu su žaidimu “Gears of War”.

Konkurse gali dalyvauti originalūs straipsniai, kurie bus atsiųsti į konkursas@esecurity.lt pašto dėžutę iki 2007 gegužės 25 dienos 24:00 val.

Konkurso nugalėtojus paskelbsime 2007 gegužės 31 dieną naujienų vartuose eSecurity.lt

Nenorit Xbox’o? :)

Tags:

Komentuok

You must be logged in to post a comment.