Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 01 1 Blogai kuriuos skaitau: webdu.nulis

Palyginti naujas blogas, pradėjęs aktyviai reikštis 2006 m. spalio pabaigoje. Kaip galima spręsti iš pavadinimo blogas susijęs su Web2.0, bet kaip rašo pats autoriusWeb 2.0 tai terminas, apibūdinantis naujos kartos internetinius sprendimus, o webdu.nulis – blogo pavadinimas.Todėl šių pavadinimų nereiktų maišyti“. Tikslus nurodo: “paanalizuoti lietuvišką blogsferą, galbūt įvesti šiokių tokių naujovių iš užsienio, propaguoti Web 2.0 Lietuvoje“.
Pradėjo, mano manymų, labai efektyviai ir efektingai. Super greitai tapo Super blogu. Dažnai rašydavo naujus įrašus, aišku, daugelis jų buvo versta iš užsienio kolegų blogų, bet buvo lietuviški ir su autoriaus pamastymais ir komentarais. Naujienos, įdomios tiesos, patarimai (pvz. kaip įdiegti kaip.tik.ten linkus į savo blogas.lt blogą) ir panašiai. Buvo tikrai įdomu ir su nekantrumu laukdavau naujos žinutės iš šio blogo savo RSS skaitytuve.
Bet kuo toliau, to labiau stiprėja įspūdis, kad autorius nusivažiavo į blogo “optimizavimo” lankas. Technorati, del.icio.us, kaip.tik.ten, naujienų užsakymas el. paštu, feedburner, feedblitz, LinkedIn ir t.t. Bet užmiršo, kad visi šie dalykai nepritrauks lankytojų ir bus neveiksmingi, jei nebus turinio. Taip turinio, įdomios informacijos ir naujienų. Paskutiniu metu daugiausiai rašomos “savaitės apžvalgos”, o ne įdomios žinutės iš Web2.0, Search engine ar Interneto platumų.

Nu bet tikėkimės, kad p. Mindaugui prasidėjo sesija ar šiaip buvo įtemptas gyvenimo laikotarpis ir šiais 2007 metais viskas grįš į senas geras vėžes. To ir palinkėsime.  

Komentarai

  1. |

    Aš taip pat pastebėjau, kad entuziazmas ganėtinai greitai išblėso. Prasidėjo lįsti visokie straipsniai "Kaip gūgl atrodė xxxx metais" ir pan. Savaitės apžvalgų kiekis turbūt tuoj viršys kitų straipsnių kiekį… Pradžia buvo gera, tačiau… O gaila.

  2. |

    Ačiū už išsakytą nuomonę bei kritiką. Gruodžio mėnesis iš tiesų buvo žiaurus laiko klausymu.

    Tačiau blogas tikrai nemirs ir viskas sugrįš į savo vietas. Bus šokių tokių naujovių.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.