Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 02 11 Blogai kuriuos skaitau: Vidmantas Nuolaida

Vienas pirmųjų blogų kuriuos įsidėjau į savo RSS readerį, kai tik pradėjau jį (readerį) naudoti. Vidmanto Nuolaidos Blogas tai vienas iš tų, kurie tikrai atitinka vieną iš blogo paaiškinimų: Internetinis dienoraštis. Tai tikrai viešas žmogaus dienoraštis apie tai ką pamato, kas atsitinka, kas sukelia stipresnes emocijas ar kas svarbesnio keičiasi gyvenime. Nu bent jau man taip atrodo :). Atnaujinamas tikrai dažnai, skaitau ir skaitau su įdomumu.

Variklis ant kurio sukasi blogas autentiškas ir paprastas kaip 2×2. Bet tai nemenkina, o gal ir didina, blogo vertę. Jokio pataikavimo galimiems skaitytojams “aišku, kad svetainę pasidariau visų pirma sau, o tik po to kitiems. todėl čia galite rasti daug jums nepriimtinų dalykų. toks gyvenimas”. Jokių digg, kaip.tik.ten, technorati ar kitokių žaisliukų turinčių didinti lankomumą. Rašoma tikrai taisyklingai lietuviškai, nes kaip pats minėjo “esu prijaučiantis lituanistas mėgėjas”.

Keturi pagrindiniai meniu punktai.
Diena – pats Dienoraštis.

Tekstai – Nuolaidos kūryba (pats rašo “noriu rašyti. nemoku. kartais išplaukia viena kita mintis. todėl man nepatinka, kai mane vadina rašytoju, poetu ar dar kažkuo panašiu.”

Lentyna – asmeninė nuomonė apie alų, muziką, knygas, kiną. Įdomybių kampelis, gaila negalima komentuoti.

Darbai – “Dalis mano darytų darbų. Nepamirškit, kad aš programuotojas”. Net 21 darbas prie kurių prisidėjo ar pilnai sukūrė autorius. Tarp jų tokie Grandai, kaip basketnews.lt, rasyk.lt (didžiausia tokio tipo svetainė, kurią pilnai sukūrė ir pilnai priklauso Vidmantui), foje.lt, lkl.lt ir daugelis kitų.

Nuoroda į blogą

Tags:

Komentuok

You must be logged in to post a comment.