Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 01 12 Blogai kuriuos skaitau: Pokyčiai per 60 dienų

Tai gi dar vienas mano RSS readerio dalyvis. Atradau šiek tiek anksčiau nei Blogas.lt parašė savo rekomendacijas,  visų blogų RSS pagalba, nors ten ir atsiranda neįsivaizduojami kiekiai įrašų ir jų dažniausiai neskaitau, bet šis kažkuo ir kažkaip užkabino.

Blogo esmė Naujų metų išvakarių lažybos, kad herojaus pilvo presas bus gražesnis, nei kito dalyvio. Per 60 dienų. Tad ir prasidėjo. Smulkiai aprašyta sporto programa kroso ilgis, atsilenkimų, prisispaudimų, prisitraukimų ir kitu -imų kiekiai. Maisto ribojimo programa. Keletas įdomių įrašų apie tai, kodėl yra storėjama ir kiekvienos dienos įspūdžiai ir net nuotraukos.

Tikrai su nekantrumu laukiu kiekvieno naujo įrašo. Dėl paprastos priežasties. Pats irgi negaliu pasigirti atletiška figūra ar sportiškų gyvenimo būdų. Išblukę veido bruožai ir jau gerai matomas gelbėjimosi ratas:). Tad neabejotinai man yra įdomus būdai ir informacija apie tai, kaip ką keisti ir kaip keistis pačiam. Ir kaip tai sekasi kitiems.

Gaila, kad jau keturios dienos kaip nėra naujo įrašo, nors anksčiau buvo kasdien ar beveik kasdien. Labai tikiuosi, kad sulauksime naujų žinučių ir, be abejo, visos įvykių atomazgos kovo 1 dieną.

Tags:

Komentuok

You must be logged in to post a comment.