Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 02 2 Blogai kurie keičiasi: Habicelis

Šiandien, kadangi turiu šiek tiek laiko, nusprendžiau pasižiūrėti, ką rekomenduoja skaityti Blogas.lt komanda. T.y. kas naujo SuperBlogų sąraše. Labai daug ko naujo neradau, bet akis užkliuvo už dviejų viens paskui kitą surašytų to paties autoriaus blogų. Tai Habicelio Visa tiesa apie tiesą ir Riboto galiojimo blogas (tikiuosi).  Antrasis apie tai, kaip “statistinis vilnietis iš Kauno bandys Vilniuje turėti savo namus – savo tvirtovę. Nuo idėjos iki realybės”. Apie tai ir rašoma.

Pirmasis – Visa tiesa apie tiesą- apie viską. Pradedant batais ir pavasariu, baigiant greičio viršijamu ir apsikirpimu. Tai blogas dienoraštis apie tai ką žmogus galvoja ir ką mato, ką patiria. Rašymo stilius tikrai labai originalus ir tai tikrai nėra lėkštas dienos aprašymas. Turbūt dalim dėl to ir tapo superblogu. Dar, turbūt, ir dėl to, kad jis tikrai senai pildomas (pirmas įrašas 2006-03-24) ir yra buvo dažnai atnaujinamas.

O visą tai aš rašau, nes įdomumas tame, kad tapus superblogu, p. Habicelis nusprendė, kad jam to nereikia :). Nes “…šis puslapis su savo JUODAI UŽPISANČIAIS BANERIAIS, rangais ir kastom bei gi viagrų reklamom …” ir “…man tai reikalinga kaip sniego darymo mašina už poliarinio rato…”. Tikrosios priežastis manau yra kitos, bet faktas lieka faktu. Habicelis Blogas.lt sistemoje neberašo “Keliuosi kitur. Keliuosi pas vabalus”. Atrodo, pas vabalus jis yra dabar vienas aktyviausiu.

Vabalai, tai yra UnknownBug projektas. Kas yra šiek tiek skirtinga Blogas.lt alternatyva.
 Naujas Habicelio blogas apie tiesą yra čia: http://unknownbug.net/tiesa/

Komentuok

You must be logged in to post a comment.