Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2009 10 10 Barnes&Noble eKnygų skaityklė

Knygynas Barnes&Noble vis labiau įsitraukia į kovą dėl el. knygų rinkos ir planuoja savo eKnygų skaityklę pristatyti jau 2010 metų pavasarį. Gamins ją Plastic logic ir žadama, kad ji bus spalvota, maždaug vidutinės knygos dydžio ir turės daug naujų galimybių kurių neturi Amazon Kindle. Taip pat turės bevielį pasijungimą per AT&T ryšį, kuris leis įsigyti knygas tiesiai iš skaityklės. Kaina dar nežinoma.

Gerai. Pajudins šią rinką, privers pasitempti Amazon su Sony. Esu labai susižavėjęs elektroninio rašalo technologija šiose skaityklėse, ir kokį nerealų ryškų vaizdą tai duoda, tad labai įdomu kaip tai atrodys spalvotai.

Blogai. Didžioji dalis šios informacijos jau buvo žinoma prieš pora mėnesių, tad naujas, nieko nepasakantis (žr. video vapaliojimą) informacinis bumas matyt tik tam, kad atsverti naujieną, jog Kindle jau parduodama ne tik JAV, bet ir dar 100 šalių, įskaitant ir Lietuvą. Las jau nėra taip jau ir džiugu, nes Amazoninio Kindle bevielis ryšys Lietuvoje neveiks, elektroninių knygų kaina bus didesnė nei US rezidentams (matyt vežti knygą toliau reikia), tada jau geriau Sony Reader kuris bent jau el. knygų formatų neriboja. O naujasis B&N įrenginys panašu, kad turės tą pačia bėdą dėl ryšio, el. knygų ne-US neparduoda jau ir dabar, tikiuosi bent jau formatus atvirus palaikys.

Tags: ,

Komentarai

  1. |

    Deja šitas Barnes%Noble skaitytuvas Nook neturės spalvoto eink ekrano. Tiesiog turės papildomą spalvotą touch lcd vietoj klaviatūros.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.