Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2011 03 2 Apie pirkimus internete

Šiandien vietiniam pašto punkte tapau liudininku liūdnos ir pamokančios istorijos.

Tai gi stoviu eilėje prie siuntinių atsiėmimo, o prieš mane jaunuolis, apie 20 metų, toks šiuolaikiškas jaunimėlis: lyties iškart nepasakysi, klynas iki kelių, dviem dydžiais maža striukė, ausinukas. O eilė susidarė, nes iš jo prašė susimokėti už siuntos atsiuntimą, o jis buvo įsitikinęs, kad apmokėt turėjo siuntėjas. Skambutis siuntėjui, bevaisis aiškinamasis, ir sprendimas “ai gi nedaug – sumokėsiu”. Padavė jam dėžutė ir nuėjo grąžos atnešti, vaikinukas drebančiom rankom ir su džiaugsmingu nekantrumu puolė plėšti dėžutę. Išlupo, pažiūrėjau, iPod touch dėžutė pasirodė. Nu ką gi, įvertinau, rimta, daiktas geras, jam tiks. Lupam toliau – nieko. Taip, nieko. graži spalvota Ipod dėžutė, instrukcija, plastmasinis dėkliukas, o pačio ipod’o nėra. Pirma mintis – paštas pavogė! Paštininkė pasitaikė nepėsčia. Greit surinko visas dėžutės, plastmasės, visą kitą kas siųsta ir prie jaunuolio akių pasvėrė. Sulygino su deklaruotu svoriu išsiuntus, skirtumas 1 g. Vėl skambutis siuntėjui, ten, kiek supratau, apsimetimas kad nieko nesupranta. Kažkuriuo metu nuskambėjo mokėta suma – 190 lt, jei gerai nugirdau. Naujas toks kainuoja nuo 800 lt.

Tai ir moralas toks, pirkdami internetu būkime šiek tiek paranojikai, tikrinkime, domėkimes, tegul įtarimą kelia keisti dalykai, tokie kaip gerokai per maža kaina ar pan. Taip pat rinkimes mokėjimo būdus kurie leidžia apskųsti pardavėją ir susigrąžinti sumokėtus pinigus, pvz. paypal (sako ir per bankus mokant galima skundą duot ir pinigus atgauni, bet pats nebandžiau)

Tags: ,

Komentarai

 1. |

  Tai čia jį brolis lietuvis taip išdūrė???

  Beje, iš kur žinai kad internetu o ne per skelbimus pirko ?

  P.S. e-bay prieš kokius 5 metus buvo madingas dėžutes ar paveiksliukus brangių prekių pardavinėti… ateina siuntinys.. o ten – nuotrauka.

  P.P.S. į liūdytojus vaikas taves nekvietė ? Jam pasisekė kad prie visu atidare…

 2. |

  Štai todėl iš brolio lietuvio geriau pirkti susitikus akis į akį, ir dar viešoje vietoje kur žmonių būna :)

 3. |

  kaip žiauru :) dar viena vieta, kur tikrinti prie „kasos“ reiks :)

 4. |

  O gal pardavėjas tik visą komplektą pardavinėjo (be iPod’o), dėl to ir kaina tokia maža? Tipo vogtiems telefonams sukomplektuot, etc…

 5. |

  Dabar daug tų sukčiavimo būdų internete. Be minimalaus savo veiksmų apmąstymo, nieko gero neišeis.

 6. |

  […] Ar visada gavote tai ką užsakėte? Aš kiek užsakinėjau, tai nepasitaikė toks “pirkinys“. O gal jau net maistą perkate internetu? Pliusus ir minusius šios prekybos apžvelgė […]

 7. |

  […] Ar visada gavote tai ką užsakėte? Aš kiek užsakinėjau, tai nepasitaikė toks “pirkinys“. O gal jau net maistą perkate internetu? Pliusus ir minusius šios prekybos apžvelgė […]

 8. |

  Va forumas ebayforum.lt/phpBB3 skirtas tokioms ir ne tik problemos spresti.

 9. |

  Pasitaiko atvejų, kai kokiame nors pasauliniame aukcione parduodamas dėklas telefonui ar dėžutė nuo telefono ar pan. Ir būna aiškiai parašyta kas ten yra bei įdėta nuotrauka. Pirkėjas taip apsidžiaugia radęs pigų pasiūlymą, kad neatidžiai skaito ir nusiperka ne visai tai, ko tikėjosi. Tiksliau, visai ne tai, ko tikėjosi.

 10. |

  @Mykolas OK:
  Žmonės tingi skaityti … todėl mes ir žioplėjame. Perkame telefonų nuotraukas, vietoj telefonų, pasirašome lizingo ir paskolų sutartis kurios mus pasmaugs… Toks jau toks gyvenimas.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.