Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2007 01 12 Antivirusas kurį norėjau naudoti: Avira AntiVir

Nemokama antivirusinė programinė įranga, einanti kartu su kitais nemokamais antivirusais: Avast, AVG ir ClamWin.

Avira AntiVir žada apsaugoti kompiuterį nuo daugiau kaip 80’000 grėsmių, įskaitant trojos arklius, kirminus ir kitą brudą, dar vadinama kenksminga programinė įranga (ang. Malware arba malicious software).

Švari ir patogi vartotojo sąsaja (interface) turėtų būti aiški ir naujokui ir patyrusiam kompiuteristui. Nors ir pasigedau, paprasto “Scan now” mygtuko. Įdiegus antivirusą jis maloniai pasisiūlė atnaujinti savo virusų aprašų duomenų bazes. Aš aišku sutikau, bet jis taip ir nesugebėjo to padaryti. Po penkių minučių bevaisių bandymų pranešė, kad nesugebėjo rasti interneto. Neskanuoja pašto? Arba aš kažko nesupratau ar tikrai ne. Kodėl? Juk virusai šiuo metu labiausiai ir keliauja el. paštu. Konfigūracijoje įsijungus ‘Expert mode’ atsiranda ‘Email’ grafa, bet ten nusirodo tik SMTP (išsiuntimo) serveris. Automatiškai irgi netikrina įeinančio el. pašto. Pataisykit jei klystu.

Klausimas: o koks jūsų mėgstamiausias nemokamas antivirusas (o gal ir mokamas?). Papasakokite komentaruose, galbūt jūsų patirtis išgelbės kai kuriems nemažą kiekį smegenų ląstelių :)

Avira AntiVir PersonalEdition 

Tags:

Komentarai

 1. |

  NOD32 jau kurį laiką naudoju ir vargo nematau. Tyliai sau dirba, atsinaujina po kelis kartus per dieną, tiesą sakant nepamenu, kada su virusais buvau susidūręs.

 2. |

  NOD32, kiek suprantu yra mokamas, bet yra "Free 30-Day Trial".

  Nu ką bandysim, įspūdžius parašysiu

 3. |

  O man Avira veikia puikiausiai. sudėjau į visus kompus aplinkui. kartais updatai nerandami iš pirmo karto, bet tai bendram darbui netrukdo. Suranda po to.
  yra aviros svetainė lietuviška, gal ten padės http://www.avira-antivirus.lt
  Nod32 irgi nieko, bet mokama…
  Didžiausia tragedija tai G-data ir norton- kompą sustabdo kapitaliai, neįmanoma dirbt.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.