Šilo Blogas
msgbartop
Apie tai kas užknisa…
msgbarbottom

2009 10 26 Antanaitytės sodyba

Yra toks puslapėlis ManoTurizmas.lt. Nieko ypatingo, informacijos trupiniai skelbimų forma su paskelbimo data, bet naudingi. Pvz. pririnkta telefonai kurių pilna prikabinėta Šventojoje, kaip nuomojantys plotą poilsiui, bet tikrai neturintis savo vietos internete. Visai neblogai, kai ieškai kur pernakvot savaitgalį, o daugelis žinomų poilsinių jau užimta. Yra ir keletas kaimo sodybų.
Viena iš jų – Antanaitytės sodyba Nr. 182, su šeimininke Aušra Antanaityte (informacija pagal Lietuvos kaimo turizmo asociacijos sodybų portalą), siuntė laiškus su reikalavimu išimti informaciją apie jos kaimo sodą, aš ilgai neradau atsakymo sau, kodėl turėčiau, bet paskui galvoju, gal ir turi teisę, aprašymą juk aš ne pats sugalvojau, nuotraukas irgi ne pats fotografavau, išėmiau. Bet va lankytojų komentarus palikau, čia jau vartotojai surašė savo nuomonę apie jos trijų gandriukų sodybėlę (informacija pagal Lietuvos kaimo turizmo asociacijos sodybų portalą). Tai jai dar labiau nepatiko, susirado domeno ManoTurizmas.lt savininką, įpainiojo NEETS, Kriminalinę policiją. (Tuo pačiu prisiminiau ryt spalio 27d. reiks sveikint visus pažįstamus kriminalistus, ir jūs nepamirškit, nes jiems ši diena net gi svarbesnė nei spalio 2). Šią istorijos dalį ir laiško ištrauką galit paskaityti pas domeno savininką Vidmantą Nuolaidą.

Komentarai ManoTurizmas.lt jau yra išimti, bet aš manau, kad gerb. Aušra turėtų susitaikyti su kai kurių klientų nuomone apie pasisvečiavimą, potencialūs svečiai irgi turi turėti galimybę juos paskaityti. O aš esu Prieš tokio tipo interneto moderavimą, ir esu Už leidžiamą subjektyvę nuomonę ir Už galimybę, jei man kažkas nepatiko, laisvai tai parašyti ir leisti kitiems paskaityti. Tad įdedu kitų žmonių nuomonę apie šią sodybą, tai yra tai ką jie apie tai galvoja, ir nebūtinai yra tiesa. Teisybės dėlei palieku ir komentarus pasirašytus “Antanaitytes sodyba”, nors ten dažnai rašoma nesirenkant žodžių. Bet tai tikiu, kad jei žmogus nori paloti internete, tegul paloja.

O jei jūs turite savo nuomonę (ar gerą ar blogą) apie šią sodybą, nesikuklinkit – parašykit.

2009-10-05 15:40 Antanaitytes sodyba
Labai labai jums aciu, mielieji, uz siltus zodzius! Esame laimingi, kad pateisinome jusu lukescius. Su pagarba, Ausra Antanaityte.

2009-10-05 14:22 poilsiave
Na as galiu tik gerai atsiliept apie sia sodyba, nes laika praleidom isties nuostabiai, vieta nuostabi, o ir veikti tikrai yra ka ir palyginus kaina tikrai nedidele.Seimininke, taipogi labai maloni. O nepatenkintiems sia sodyba, noreciau paklaust ar patys tikrai jau nieko tokio nepadaret del ko gavosi sie nemalonus incidentai. Ir manau, tikrai negrazu del savo kiaulysciu smeizt ir kaltint kitu.

2009-10-02 15:03 Ten poilsiave
Sodyba tikrai puiki, tvarkinga ir seimininkai tikrai puikus ir paslaugus. Ir nevertetu kreipti demesi i tokias personas, kurios viska vertina negatyviai ir kurioms niekad neitiksi, pavydas juk juos valdo, o gal ir pachmelo truko sekancia diena… O jei “ponai” cia pasirodyti norit, ar kazkas netinka tai nuomokites sodybas po 200-300 lt uz para, o jei truksta pinigu tokiom sodybom, tai sedekite namie ir nedrumskit kitu zmoniu ramybes. Mes polsiavome sia vasara ir tikrai likome patenkinti. Aciu uz viska seimininkams.

2009-09-25 12:17 Antanaitytes sodyba
Deja nezinau kurie cia mano sveciai raso, asmeniskai tokiu priekaistu niekas neissake. Itariu kad raso kolektyvas, kuris vasaros pabaigoje mus pavede su uzsakymu- uzsisake 5 kambarius, atvyko maziau zmoniu- dabar nebepamenu kiek, prisiekinejo kad tuoj atvyks dar viena gausi seima, o jei neatvyks tai jie asmeniskai atsiskaitys uz neisnaudotas vietas. Pasitikejome zmoniu saziningumu ir kitu uzsakymu nepriememe. Pazadetoji seima taip ir neatvyko, vietos buvo laisvos visa savaite, o kai atejo metas atsiskaityti uz paslaugas klijentai pareiske kad nieko mums nezadejo ir kad nepriememe kitu poilsiautoju tai musu problema, nes jie tikrai nieko neprase… Mandagiai nusileidome- tiekto, neva mes neteisus ir ne taip supratome ju pageidavimus… Su kiekviena poilsiautoju kompanija kuo konkreciau suderiname uzsakymo salygas, atvykimo ir isvykimo laika, jei kolektyvas didelis- susitarimas patvirtinamas rastu. Kiekvienai naujai atvykstanciai kompanijai sodyba yra kruopsciai isvaloma is paruosiama- reikia laiko susitvarkyti, viska isplauti, apeiti, siuksles isnesti, indus paruosti, lovas pakloti, daznai tenka ir nuorukas is ezero rinkti, ir kavos puodeliu po visa teritorija ieskoti… Juk ne savaime tie darbai pasidaro- jie atliekami kai niekas nemato. Tokia pati tvarka tiek kaimo turizmo sodybose, tiek viesbuciuose ar kitose apgyvendinimo paslaugas teikianciose istaigose. O jei jus gerbiamieji net teko kelti nuo stalo, reiskia grese situaciaja kad naujai atvykstanciai poilsiautoju grupei tektu jus patiems “isprasyti”- tiesiog nesilaikete susitarimo ir gerokai virs sutarto laiko uzsibuvote, nepalikdami mums laiko pasiruosti kitiems klijentams ir pastatydami mus i nepatogia padeti tiek pries jus tiek pries naujai atvykstancius gyventojus. Tik idomu kodel taip delsete isvykti jei tokia jau “bloga” sodyba, ir seimininke “bloga”, ir vaikuciai “vietos neturejo”, ir “telefonai dingsta”. Jei tikrai vaikai buvo palikti be prieziuros, lauze kazka ir mums teko juos drausminti bei priziureti kad nesusizeistu tai cia teveliams deretu susirupinti del savo elgesio, tikrai ne mums. Del paliktu daiktu skambiname, bet klijentai ne visada atvyksta pasiimti, tada tenka ismesti- juk nekursime radiniu muziejaus. Visko buna- ir rubu, ir telefonu palieka. Veni klijentai didziuli suri buvo pamirse- skambinome kad griztu pasimti, kitos seimininkes suknute po siai dienai laukia- zadejo atsimti, laukiame, gaila ismesti… O vyriski papuosalai- 2 ziedai ir juodas kaklo papuosalas jau turbut kokius 5 metus stalciuje guli, nei ismesti nei ka daryti su jais. Gal perskaitys ir atsilieps seimininkas? Tikrai niekas nedingsta pas mus, namas ir kambariai rakinami. Nereikia smeizti ir ieskoti kaltu jei nesilaikete zodzio ir sugadinote sau nuotaika bei atostogas. “Poilseves” va i sponsorius gal pasisiulys- remonta pasidarysime:) Mes labai nuosirdziai stengiames patenkinti savo klijentu poreikius. Apmaudu kai liekame neivertinti, bet visiems juk neitiksi:)

2009-09-15 18:14 poilseves
inventorius tikrai pasenes, ir beveik visai sodybai reikia remonto.

2009-08-21 18:26 Poilsiautojai
Poilsiavome visai neseniai, 2009-uju metu vasaros pabaigoje. Buvo zadetos labai nuostabios paslaugos ir kainos uz vaikus, neva mazesnes. buvome apkaltinti uz dalykus, kuriu tikrai nebuvo zadeta. Galop vaikai buvo stebimi visas penkias dienas, lyg kokioje grieztoje stovykloje. Inventorius pavaizduotas nuotraukuose labai pasenes ir juo besinaudojant ziurima labai, lyg kazka sulauzytum. Atostogos buvo sugadintos tuo,kad galu gale mes buvome isvaryti is sodybos, nors jau buvome atlaisvine kambarius ir sedejome tiesiog prie vandens. mums buvo pareiksta,kad siukslinome. O pas pazistamus sioje sodyboje dingo telefonas. Bukite budrus ir rinkites poilsi kitur, bet tikrai ne cia, nes seimyninke labai grubi.!

2009-07-16 20:26 Antanaitytės sodyba
www.rojauskampelis.lt

2009-07-16 20:22 Anonimas
Sutarties pasirašytos su 2009-07-13 09:49 komentaro autore p. Inga kopiją rasite adresu ———. Tuo pačiu adresu rasite ir muzikinės aparatūros kurią p. I. Maliuta atsivežė į Antanaitytės sodybą ir pilnu pajėgumu iki 6-tos valandos ryto naudojo ant Margio ežero kranto nuotraukas. Gražūs prašymai nuo 00.30 pritildyti muziką buvo palydėti neblaivaus jaunimo bei dar neblaivesnių šią kompaniją “prižiūrėjusių” 2 mamyčių šūksniais: “Ne ant tų užsirovėt!”,”Lochas eik kurt pirtį!” ir panašiai. 5.50 sulaukėme įtūžusių kitos pakrantės gyventojų skambučių, sugadintu poilsiu besiskundžiančio gretimos sodybos poilsiautojo bei policijos vizito. Nepaisant to su šia kompanija elgėmės supratingai, kantriai bei savo įsipareigojimus pilnai įvykdėme. Pabrėžiu, kad p. I. Maliuta prieš nuomodamasi sodybą apžiūrėjo, sutartį perskaitė ir su jos sąlygomis sutiko. Atsivežti bei naudoti koncertinę aparatūrą mano sutikimo negavo. Sutarties punktai, kuriuos pažeidė p. I. Maliuta pažymėti raudonai. P. I. Maliuta už padarytą žalą (finansinius nuostolius dėl triukšmo bei pamestą sodybos inventorių) atsiskaitė. Pas mus maloniai kviečiami įvairaus amžiaus lankytojai vertinantys poilsį gryname ore, gražią gamtą, ežero bei pirties teikiamus malonumus. Sodyba pritaikyta kelioms šeimoms ar nedidelei poilsiautojų grupei (nedaugiau 20-ties asmenų). Jūsų laukia jaukūs kambariai, pirtys (garinė bei kubilas), erdvi pavėsinė virš vandens, kitos pobūviams tinkamos vietos viduje ir lauke, teniso kortas, krepšinio aikštelė, valtys. Muzikos per buitiniam naudojimui skirtą garso įrangą klausytis galima nors ir iki paryčių, tačiau ramybės metu žaloti paežerės gyventojų klausą pas mus deja nevalia. Antanaitytės sodybos reklamą skaitykite adresu www.rojauskampelis.lt, kreipkitės elektroniniu paštu antanaitytessodyba@gmail.com arba telefonu 865017907. Su pagarba, Aušra Antanaitytė

2009-07-13 09:49 Teko lankytis
Sventeme gimtadieni praeita savaitgali. Viskas puiku, isskyrus tai, kad turejom problemu, nes per “garsiai” grojo muzika. Neva buvo ateje kaimynai skustis del garsios muzikos ir seimininke, kad viska uzglaistyti, “sumokejo” is musu avanso jiems 100 lt. Nei su mumis taresi nei ka, nei mes tuos kaimynus matem, kad jie buvo ateje, nei matem, kad jiems mokejo. Vienu zodziu 100 lt neatgavom. Cia, kaip suprantu, naujas pasipelnymo budas. Rekomenduojame sia sodyba nuomotis pensininkams.

2009-07-01 12:53 Antanaitytes sodyba
Labadiena. Si informacija apie Antanaitytes sodyba yra pasenusi, taciau niekaip neimanoma susisiekti su sio psl administracija ir paskelbti teisingus duomenis. Tiksli informacija- www.rojauskampelis.lt, arba telefonu 865017907, el. pastas antanaitytes sodyba@gmail.com. Dovanokite uz nepatogumus. Su pagarba, Ausra Antanaityte.

2008-07-21 02:33 susitikimo dalyve
Viskas praejo labai sklandzziai pries pora metu. Zmones paslaugus ir geri.

2008-04-09 20:02 ten nuomavusi kelis kartus
Sodyba isties nuostabi, seimininkai malonus. Teko sodyboje lankytis keleta kartu ir niekada niekas nedingo, nuotaika visada puiki, yra ka veikti, nes siuloma nemazai pramogu.

Komentarai

 1. |

  Mažai dar girdėjome tokių istorijų.. Apie Bajorų forumą, adresą Švyturys.lt, Vilniaus konservų ir Selitos kovą prieš Sveikasvaikas.lt pateiktą informaciją, Ralph Lauren išsišokimą po jo reklamos maketų publikavimo Photoshop Disasters bloge, kt..

  Juk komentarai internete yra tas pats WOM (word of mouth). Ta pati eilinio žmogaus nuomonė, perduodama kitam žmogui. Ją galima perduoti draugui prie alaus bokalo, išrėkti atsistojus ant bačkos centrinėje aikštėje arba parašyti internete. Internetas, kaip ir bet kokia kita komunikacijos priemonė, yra žmogaus galimybių extension’as, leidžiantis perduoti informaciją greičiau, garsiau, toliau, didesnei auditorijai. Juk visi šitie bendrovių įvaizdžio formavimo dievai nesudaužys kiekvieno asmens telefono, kuriuo jis pasakoja kitam blogus asmeninio vartojimo įspūdžius.

  Ir man tai labai patinka iš marketinginės pusės. Nes pagaliau ne tik duodama vienakryptė šūdo srovė teliko reklamų pakuotėje, bet ir patys vartotojai gali dalintis savo vartotojiška patirtimi. Ir labai juokinga būna, kai laiku to nesuprantantys bei neprisitaikantys, iškasa sau tik didesnę duobę.

  Lėtas, sunkus, bet tikras būdas yra tik siekti palikti kuo didesniam kiekiui savo vartotojų teigiamą įspūdį, kad teigiamas WOM užgožtų neigiamą.
  Blogis yra tai, kad labiau linkę dalintis patyrimu yra tie vartotojai, kurie turi neigiamą nuomonę. Bet su tuo reikia išmokti gyventi ir dirbti. O internetas, pasikartosiu, ir tokiu atveju tik paspartina informacijos sklaidą.

  Esu labai prieš siekius riboti žodžio laisvę. Ar tai būtų komentarų naikinimas internete, ar gatvėje pribėgęs ženklo savininkas bandytų ranka burną užkimšti.

 2. |

  Aš irgi esu prieš neigiamų komentarų trynimą. Hmz, čia žmogus prašė išimti kitų komentarus. Bet yra žmonių, kurie prašo trinti tai, ką patys prirašo. Žodis žvirbliu išlekia, o jaučiu sugrįžta…

 3. |

  Mano nuomone, jei komentuotojas savo komentaru nepažeidžia jokių įstatymų ar nedrumsčia viešosios tvarkos, jo komentarų negalima trinti. Išimtinais atvejais galima būtų cenzūruoti nekeičiant minties ir prasmės…

 4. |

  Gal ir neblogas tas partalas, tik as ji pirma karta matau :)

 5. |

  Sodyba isties nuostabi, seimininkai malonus. Teko sodyboje lankytis keleta kartu ir niekada niekas nedingo, nuotaika visada puiki, yra ka veikti, nes siuloma nemazai pramogu.

 6. |

  Prieš leidžiant savo svetainėje reikšti internete savo nuomonę, reikėtų pasidomėti, ar tai ne šmeižtas. gal tai noras tiesiog pakenkti? Piktybiškas kenkimas verslui – jau kriminalinis nusikaltimas. Džiaugiuosi šiandien susipažinęs su Aušra, linkiu stiprybės ir kantrybės aiškinantis su Vidmantu ****** ir jo “berniukais” bei “mergaitėmis”, kurių veikla internete teisėsaugai jau ne naujiena…

 7. |

  O kuris čia komentaras yra šmeižtas? Matau tik išreikštą kitų žmonių nuomone, nei norėčiau piktybiškai kenkti verslui sugalvočiau kitų būdų, ir visų pirma išimčiau pačios Aušros ir kitus teigiamus komentarus apie šią sodybą…

  O asmens vardą pavardę rašyti yra jau negražu.

 8. |

  to ballsas:

  Ar šios svetainės savininkas, prieš leisdamas tau komentuoti, turėtų pasidomėti, ar gavai informaciją ne iš suinteresuoto asmens ar galbūt netgi pats esi tas asmuo (tuo tikslu turėtų dar ir tavo tapatybę identifikuoti), nes tai, ką parašei apie Vidmantą, gali būti asmens garbės ir orumo įžeidimas, kas civilizuotame pasaulyje irgi laikoma nusikaltimu ir ne vienas teismas paskyrė už tai dideles baudas?

 9. |

  Siūlau pradžioj pasidomėti ir tada šmeižti mane.

 10. |

  Visokių lankytojų būna, čia jau nieko nepadarysi… Būtų gerai sustatyti slaptas kameras, nufilmuoti kaip klientai sodybos šeimininkus lochais vadina ir siuntinėja pirtį kurti, kaip laužo inventorių, baliavoja ilgiau nei sumokėjo, o tada į teismą ir “po polnoj programe”… Tikiu, kad nepatenkintų labai greitai nebeliktų…

 11. |

  Pritariu “ballsas” – kiek teko buvoti sodybose nesusidurem su kazkokiomis problemomis.
  O sodybu savininkams isties reiktu isigyti slaptas kameras, nes panasu, kad klientai vis labiau ir labiau linke “is$!&!$!neti”.

  O komentaras internete nera tas pats, kas WOM, nes internete komentaras pasiekia daug daugiau zmoniu.

  As uz tokia tvarka, kad jei jau rasai neigiama komentara ar skunda – issiusk nuoroda tam asmeniui, kuriuo esi nepatenkintas idant butu isklausyta ir antroji puse.

 12. |

  @Rytka
  Jei skaitei visus komentarus, tai matei, kad rašo ir “antroji” pusė

 13. |

  galejai suprasti, kad rasiau ne konkreciai apie antanaitytes sodyba, o apskritai, you silly silly :)))

 14. |

  to Rytka:
  WOM – Word-of-mouth/word-of-mouse marketing where ‘people networks’ promote the message without outside influence or management (šaltinis – http://www.bottlepr.co.uk/glossary.html).
  Ir visiškai nesvarbu, ar žinutė sklinda akis į akį kalbant, ar telefonu, ar internetu, ar dar kokiomis komunikacijos priemonėmis. Vartotojų generuojami atsiliepimai bet kokioje terpėje yra WOM. Klipas youtubėje, komentaras twitteryje, bet kokiame forume, bloge, flickr nuotraukų galerijoje, grafittyje ant mano namo sienos, kurią iš kosmoso nufotografavo google, o aš dabar siuntinėju nuorodą savo draugams….
  Plačiau – http://en.wikipedia.org/wiki/Word_of_mouth

 15. |

  Norime padekoti Ausrai Antanaitytei uz nuastabei praleista laika jos sodyboje. Buvome maloniai priimti gavome,visas paslaugas, tiesiog buvome maloniai nustebinti seimininkes geranoriskumu, paslaugumu. Nepaprastai grazi gamta, visos salygos poilsiui vaikams ir suaugusiems. Gyvename Anglijoje, bet kiekvienais metais ilsetis vaziuosime butent cia. Atradome rojaus kampeli!
  Buvome sokiruoti perskaite atsiliepima apie sia sodyba “kolektyvo”, kurie ilsejosi 2009 metu pabaigoje. Tai visiskas smeiztas nieakas nieko neseka, mes seimininkes beveik nemateme. O sis “kolektyvas” matyt “ilsejosi” taip kas padoriems zmonems yra nepriimtina! O seiminike yra nuostabi normaliems poilsiautojams. Aciu su pagarba Beliukeviciai. Ps siaip jau save gerbentys zmones po komentaru pasiraso ko negalime pasakyti apie si “kolektyva”

 16. |

  Sveiki gerbiamieji,
  Pries kelias savaites ten baliavojom su kolektyvu, buvo apie 20 zmoniu. Nemaciau ne vieno nepatenkinto, o ir as pats buvau nustebes svetingumu. Seimininke matem tik tada kai mus sutiko, viska aprode ir dingo. Kas svarbiausia nieko netruko, nereikejo eiti jos ieskoti. Lovos svarios, paklotos, uzkandziai padaryti, pirtele su kubilu buvo nuostabi, gamta, grynas oras. Kaip sakoma – ROJUS!Jei norit kas pailset, pabaliavot, ar siaip su draugu kompanija pabuti, tikrai siulyciau butent Ausros Antanaitytes sodyba!

 17. |

  Smagu, kad apie šią sodybą yra ir teigiamų rezultatų. Netrinu nei gerų, nei blogų.

  Kadangi neturiu tikslo kenkti šiai sodybai, ir niekada neteigiau kad ten yra blogai, o tik norėjau parodyti kaip juokinga dėl nepalankių atsiliepimų kreiptis į teisėsaugą, siekiant priversti puslapio savininkus (ne komentarų autorius) dėl kažko atsakyti ir pašalinti komentarus.

Komentuok

You must be logged in to post a comment.